İçişleri Bakanlığı'nın davetiyle Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde geçen hafta düzenlenen "2021–2030 Karayolu Trafik Güvenliği Strateji Belgesi ve Eylem Planı ile Trafik Medya Yüzlerinin Tanıtımı ve Trafik Medya Ödülleri Programı"na Trafikte Haklarım Derneği'mizi temsilen kurucu başkanımız Yasemin Usta katıldı.

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu ,TBMM Başkanı Sn. Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sn. Fuat Oktay, Çevre ve Şehircilik Bakanı Sn. Murat Kurum, Gençlik ve Spor Bakanı Sn. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Ankara Valisi Sn. Vasip Şahin de katılımıyla gerçekleşen törende, İçişleri Bakanlığı'nın hazırladığı 2021-2030 Karayolu Trafik Güvenliği Strateji Belgesi ile 2021-2023 Eylem Planı Belgesi katılımcılara verildi.

2021- 2030 Karayolu Trafik Güvenliği Strateji Belgesi ve eylem planının amacına ulaşması konusunda trafik güvenliği alanında çalışan bir STK olarak geçmiş yıllarda olduğu gibi elimizdeki imkanlar doğrultusunda katkı sunmaya devam edeceğiz.

Çünkü #bizbuyoldahepbirlikteyiz

Haberdar Olmak için