Temmuz ayında Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM'ın katılımlarıyla açılışı yapılan 'Trafikte %100 Yaşam’ Projesi paydaş toplantılarının Aralık ayında sonuncusu düzenlendi.

Trafikte Haklarım Derneği olarak paydaş olarak katıldığımız çalıştayda projenin İletişim Uzmanı Ramona Lupu "Yol Güvenliği İletişim ve Kamapanyalarını" değerlendirdi.

Projenin İletişim Uzman Yardımcısı Elif Özdemir Türkiye'deki başarılı kampanya örnekleri arasından derneğimizin EGM iş birliğiyle gerçekleştirdiği "Can Kaybediyoruz Kamu Spotunu" da gösterdi.
Böyle önemli ve büyük bir projede yaptığımız projelerin örnek olarak gösterilmesinden gurur duyduk.THD olarak, "Trafikte %100 Yaşam" Projesine her zaman katkı sunmaya hazırız.

"Trafikte %100 Yaşam" Projesi Hakkında:

Trafikte %100 Yaşam’ Projesi kapsamında gerçekleştirilen paydaş toplantılarında düzenlenen çalıştayların amacı; ‘2021-2030 Türkiye Karayolu Güvenliği Stratejisi’nin oluşmasında konusunda uzman kişilerin fikirlerini almak ve stratejinin altyapısını oluşturmaktı.

Proje kapsamında çalıştaylara İçişleri Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı gibi kamu kurumları ve farklı sektörlerden birçok paydaş kurum katılmıştır.

Haberdar Olmak için